Tavşan Resimleri Galerisi Güncellendi Yeni Tasarım

Uzun zamandır aklımda olsa da nihayet yıllardır dünyanın en büyük tavşan resimleri arşivini güncellemiş oldum. Yüzlerce birbirinden güzel ve şirin tavşan resimlerinin olduğu bu arşivi geliştirmeye, eklemeye devam edeceğim.

Tavşan Resimleri sayfasında Neler Yeni?

Galeri tamamen yenilendi. Artık hem cep telefonundan hemde masaüstü bilgisayardan tam sayfa tavşan resimlerini görebilirsiniz. Resimlere yeni ekleme yapıldı. Herhanghi bir resme tıklayarak tavşan galerisini açmanın mümkün ?

İtiraf etmem gerekirse bu şekilde yapmak yıllardır aklımdaydı ama kod bilgim olmamasından ötürü yapamamıştım. Araştırmalarım sonrası  konudan yola çıkarak bu eklentiyi aktif hale getirdim. ve harika bir tavşan resimleri sayfası oldu.

Elbette bazı eski resimleri galeriden çıkardım. Bazı yılklar önce eklediğim resimlerin daha yüksek çözünürlüklü olanları siteye ekledim. Aslında birazda gururluyum. Tek başıma açtığım bu tavşan sitesi bugün binlerce defa görüntülenen bir internet sitesi konumunda şu an. Tek başıma bu yola çıksam da epek çok destekçi ile En Büyük Türkçe Tavşan Sitesi konumuna gelmenin tadı çok başka emin olun.

Sözü uzatmadan Yeni Güncellenmiş Tavşan Resimleri Sayfası

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavşan 🐇
Scroll to Top