Dikkat 62

Tavsanlar.Net İlanı

1- Bilgi paylaşıldıkça çoğalır, paylaşılmayan bilgi yanlızca bir hiçtir.

2- Bu internet sitesinin içeriği gönüllüler tarafından oluşturulmuştur. Bu sitedeki içerikleri, yorumlarda dahil olacak şekilde istifade etme sonucu ortaya çıkacak tüm sonuçlar ziyaretçilerin sorumlulundadır.  https://tavsanlar.net isimli internet sitesi tavşan ırkı küresel bir mutasyon geçirmediği sürece en doğru bilgiyi vermeye gayret gösteren bir internet sitedir.İçeriğini kaynak göstererek kullanmanızda bir sakınca yoktur.Hatta kullandıktan sonra iletisim bölümünden kullandığınızı belirtmeniz yazarı onurlandırmaktadır

3- Tavsanlar.Net isimli Türkiye’de en çok beslenen evcil hayvanlardan biri olan tavşanlar hakkında bilgi vermek amacıyla açılmış bir internet sitesidir. Site içeriği ekonomik kaygılardan, firmaların yönlendirmelerinden fikir, dernek, evcil hayvan fanatizmi gibi kavramlardan uzak şekilde tarafsız ve çıkar beklemeden hazırlanmaktadır.

4- Tüm tavşan ırkları içinde olan tavşanlar, siyahından beyazına, mavi gözlüsünden kırmızı gözlüsüne, en küçüğünden en BÜYÜĞÜNE kadar ilgi görmeyi haketmektedir.Yalan yanlış kulaktan dolma bilgilerle tavşanlar ile ilgilenilmesine karşı çıkmaktadır.

5- Tavşanlar hassas canlılardır.Sessiz olmaları acı çekmedikleri anlamlarına gelmez.

6-Tavşanlar.Net eleştiri ve yorumlarınıza açıktır.Sonuçta 1. madde oaraya süs olsun diye veya ego tatmin etmek için yazılmamıştır.İsterseniz sizde iletişim bölümünden yollayarak yazı, resim ve videolarınızı siteye ekletebilirsiniz.  Değiştirilmesini istediğiniz yazılar için o konunun altındaki yorum kısmını kullanınız.

Bir yorum

  1. Merhabalar
    Ben tavşan işine girmek istiyorum. Konya bölgesinde. Acaba nasıl bi is yapılabilir? Merkeze yakin bi yerde tarla ev vs imkânlarım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir